ENGLISH
DESTEK OL!
Gönüllü Ol
HABERLER

Buğday E-Dergi Yaz 2022 sayısı yayınlandı

Yayınlanma Tarihi: 21 Haziran 2022
Buğday E-Dergi Yaz 2022 sayısı yayınlandı

Buğday Derneği’nin dijital ortamda yayınladığı Buğday E-Dergi’nin altıncı sayısı 21 Haziran yaz gündönümünde okurlarıyla buluştu. Yeni sayının kapak konusu: “WWOOF ile Arjantin”

Buğday E-Dergi, ekolojik dönüşüme ihtiyaç duyanların bu konuda bilgilenirken, bir yandan da bu yolda gösterilen çalışmalara katkı sağlayabilmesi amacıyla yayın hayatına devam ediyor. Destekçilik sistemi ile Buğday E-Dergi’ye abone olanlar, hem Buğday Derneği’nin proje ve çalışmalarına destek oluyor hem de ekolojik dönüşüm için yapılan çalışmaların parçası oluyor.

Her sayısında okurlarını, “Size ulaşana kadar, bu yayının üretim aşamasında, tasarlanmasında ve yayımlanmasında harcanan, enerji, bilgisayarda kullanılan kimyasallar ve yapay bir değiş tokuş aracı olan para için üzgünüz. Çabalarımız ve dualarımızla, doğal yaşama, toplamda kullandığımızdan daha fazla yararlı olabilmeyi umuyoruz” notuyla karşılayan Buğday E-Dergi, 57 sayfalık zengin bir içerikle 21 Haziran yaz gündönümünde yayınlandı.Ekolojik yaşam alanında deneyimli isimlerin, haber, makale ve röportajlarıyla yer aldığı Buğday E-Dergi’nin yeni sayısı; Avukat Gökhan Candoğan’ın çevre sorunları ile çevre hukuku arasındaki ilişkiyi anlattığı röportaj ile birlikte, Arjantin’deki bir ekolojik çiftlikte gönüllülük deneyimi, geleneksel yapının sürdüğü Çanakkale’deki köy hayırları, mor şalvarlı patlıcanın hikâyesi, çilek yetiştirme yöntemleri, zehirsiz üretim için uygulama önerilerini sayfalarına taşıyor.

Buğday E-Dergi yeni abonelerini bekliyor

Buğday E-Dergi’ye abone olarak hem doğa dostu yaşamın gündemini takip edebilir hem bu konudaki deneyimler hakkında bilgi edinebilir hem de Buğday Derneği’nin ekolojik yaşamı yaygınlaştırma çalışmalarının parçası olabilirsiniz.

Buğday E-Dergi, ekolojik yaşam bilgisine ulaşmak isteyenlerin katkılarıyla kök salıyor. 

Abone olmak için www.bugday.org sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Henüz yorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Paylaş