ENGLISH
DESTEK OL!
Gönüllü Ol
HABERLER

Buğday Derneği 10. Olağan Genel Kurulu Toplandı

Yayınlanma Tarihi: 30 Nisan 2024
Buğday Derneği 10. Olağan Genel Kurulu Toplandı

Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği’nin 10. Olağan Genel Kurul toplantısı, 28 Nisan 2024 Pazar günü Şişli Belediyesi Nâzım Hikmet Kültür ve Sanat Evi’nde gerçekleşti.

Buğday Derneği Genel Kurulu, Yönetim Kurulu Başkanı Leyla Aslan’ın açılış konuşması ve Buğday Hareketi’nin kurucusu ve vizyoneri Victor Ananias’ın anılması ile başladı.

Dernek Genel Müdürü Batur Şehirlioğlu’nun Divan Başkanlığı’nı yürüttüğü toplantıda, gündem başlıkları görüşülerek karara bağlandı. 2024-2027 dönemi yeni Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri seçildi. 

Yönetim Kurulu’na Salim Kadıbeşegil, Zeynep Bilgi Buluş, Atiye Yonca Demir, Bora Sarı, Leyla Aslan asli; Emre Karabacak, Arda Moltay, Batur Şehirlioğlu, Nurhayat Bayturan, Ayşen Ergene yedek üye olarak seçildi. Denetim Kurulu’na ise Yasin Sancak, Deniz Dinçel, Murat Demirtaş asli; Pembe Albayrak Emül, Esin Pamuk, Nazey Erdilek yedek üye olarak seçildi.

Buğday Derneği, kurulduğu 2002 yılından bu yana, üyelerinden aldığı güç ile ekolojik yaşam bilgisini ve deneyimini yaygınlaştırmaya, ekolojik üretim ve türetim modelleri oluşturmaya ve var olan örneklere destek olmaya devam ediyor.


Etiketler: , , ,

Henüz yorum yapılmamış

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Paylaş