DESTEK OL!
Gönüllü Ol
HABERLER

Adım Adım Koşuyor, Kampüsler Yeşilleniyor

Yayınlanma Tarihi: 11 Kasım 2015
Adım Adım Koşuyor, Kampüsler Yeşilleniyor

15 Kasım Pazar günü yapılacak olan 2015 İstanbul Maratonu için geri sayım başladı. Maratonda Adım Adım Buğday koşucuları ‘Tohumlar Kampüse’ projesine destek olmak için koşacak, bağış toplayacaklar. Sizin de desteğinizle tohumları daha çok üniversiteye, birlikte saçalım…

Doğa Dostu Kent Bahçeleri- Tohumlar Kampüse projesi kapsamında devlet üniversitelerindeki gençler, Buğday Derneği’yle birlikte kampüslerine doğa dostu kent bahçeleri kuruyor, birlikte öğreniyor, birlikte üretiyor, beton kentleri saracak bostanların tohumlarını üniversitelerde ekiyor, gıda toplulukları kuruyorlar. Eylül ayında, Tohumlar Kampüse ekipleri, Kaz Dağları’nda, Çamtepe’de biraraya geldi ve bilgi, deneyim paylaşımında bulundu. Çamtepe buluşmasında çekilen kısa bir videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Adım Adım Oluşumu desteği ile şimdiden 4 kampüs oldu bile. Projenin nasıl başladığı, neler yapıldığı ve süreçle ilgili bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sırada bekleyen 16 kampüsün bostanlarına kavuşabilmesi, bu hareketin her yere yayılabilmesi için desteğinize ihtiyacımız var.15 Kasım Pazar günü yapılacak olan 2015 İstanbul Maratonu için geri sayım başladı. Maratonda Adım Adım Buğday koşucuları Tohumlar Kampüse projesine destek sağlamak için koşacaklar.

Proje Koordinatörlerinden Hakan Gönül de, kampanyaya bağış toplayabilmek için 15 Kasım’da, Avrasya Maratonu’nda Adım Adım koşucularıyla koşacak. Hakan’a buradan destek olabilirsiniz.

Kampanya hesabına EFT/havaleyle bağış yapmayı tercih ederseniz, bilgiler şu şekilde:

Ödeme açıklaması: CC5622
Alıcı: Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği
Garanti Bankası Karaköy Şb 400-6294521
IBAN: TR80 0006 2000 4000 0006 2945 21

Toplanacak bağışlarla, daha çok üniversiteye tohumları hep birlikte yayalım!

 

 

Henüz yorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaş