ENGLISH
DESTEK OL!
Gönüllü Ol
HABERLER

Webinar: Akdeniz’de TDT Çiftlikleri Nasıl Yönetiliyor? – 22 Şubat 2022

Yayınlanma Tarihi: 18 Şubat 2022
Webinar: Akdeniz’de TDT Çiftlikleri Nasıl Yönetiliyor? – 22 Şubat 2022

Buğday Derneği’nin proje ortağı olduğu, AB Erasmus+ programı tarafından desteklenen Akdeniz Agroekoloji Kervanı – MedCaravan projesi kapsamında, 22 Şubat #CSADay – Topluluk Destekli Tarım Günü’nde “Akdeniz’de Topluluk Destekli Tarım Çiftlikleri Nasıl Yönetiliyor?” başlıklı bir etkinlik düzenleniyor.

Topluluk Destekli Tarım (TDT) hareketinin büyümesinin kutlanacağı webinarda; Portekiz, Fransa ve İtalya’dan 3 TDT çiftçisi deneyimlerini paylaşacak; umutları ve korkuları hakkında açıkça konuşacaklar. TDT yapmanın ve agroekolojik bir şekilde üretim yapmanın hem risklerini hem de faydalarını Akdeniz bağlamında ele alacaklar.

TDT türeticilerine agroekolojik üretim yapan yeni çiftçiler için mevcut eğitim yollarını merak ediyor musunuz? TDT’ye dayalı çiftlik yönetimi konusunda uygulamalı deneyimi olan çiftçileri dinlemek ister misiniz? 

MedCaravan projesinin 22 Şubat 2022, TSİ 16.00’daki birinci webinarına katılarak sorularınıza deneyimli TDT çiftçilerinden yanıtlar bulabilirsiniz.

Panelin kolaylaştırıcılığını URGENCI Genel Sekreteri Jocelyn Parot yapacak, İngilizce ve Fransızca çeviri olacaktır.

Katılmak için 22 Şubat’tan önce buradan kayıt oluşturabilirsiniz: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_iYsqkYf7Sqmrq16l723teA

Kaydınızı takiben webinara katılma bağlantısını içeren bir e-posta alacaksınız.Etiketler: , , ,

Henüz yorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Paylaş