ENGLISH
DESTEK OL!
Gönüllü Ol
HABERLER

“Ekolojik Dönüşüm” için kütüphanenizde yer açın

Yayınlanma Tarihi: 20 Mart 2021
“Ekolojik Dönüşüm” için kütüphanenizde yer açın

Victor Ananias’ın kaleminden “Ekolojik Dönüşüm Rehberi” ve Buğday Derneği’nin Dönüşüm Kitaplığı Serisi’nin yenilenen dört kitapçığını, Buğday Dergisi arşivinden bir sayı ve bez çanta hediyesi ile evinize gönderiyoruz.

“Yaşam dönüşümdür… Dönüşüm hizmetle şekillenir.”

Victor Ananias

Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği Dönüşüm Kitaplığı serisi, Buğday Hareketi ve Derneği’nin kurucusu Victor Ananias’ın Ekolojik Dönüşüm Rehberi’nde önerdiği 10 başlığı kapsıyor.

Victor Ananias, dönüşüm çemberine giriş niteliğindeki rehberde, yaşamını dönüştürmek isteyenlerin attığı adımları ölçebilecekleri bir yöntem öneriyor ve söz konusu ölçüm testini; nefes alırken, üretirken, beslenirken, dinlenirken, ulaşırken, kılık kıyafet, temizlik ve atıklar, sermayemiz zaman başlıklarında topluyor.

Yaşamını, ekolojik yaşamın esaslarına göre dönüştürmek isteyenler, bu ölçme yöntemini uygulayıp, adım atarken her alanda yardıma ihtiyaç duyuyor. Dönüşüm Kitaplığı’nda yayımlanan rehberler de bu konuda yardımcı kitaplar olma niteliğini taşıyor.

Victor Ananias’ın Ekolojik Dönüşüm Rehberi ile Dönüşüm Kitaplığı Serisi’nin yenilenen 4 kitapçığını set halinde satın alarak hem kendinizin veya sevdiklerinizin yaşamında ekolojik bir dönüşümün ilk tohumlarını atabilir hem de Buğday Derneği’ne destek olabilirsiniz.


Ekolojik Dönüşüm Seti (5 kitap + 1 Buğday Dergisi ve bez çanta hediyesi)

1. Ekolojik Dönüşüm Rehberi – Victor Ananias

2. Atalık Tohumlar için Yetiştirici Rehberi

3. Türeticinin El Rehberi

4. Doğa Dostu Kent Bahçeciliği

5. Sağlıklı Toprak ve Sağlıklı Bitkiler İçin Kompost Rehberi

Not: Ekolojik Dönüşüm Seti’nin yanı sıra, Buğday Derneği tarafından 1999-2009 yılları arasında yayımlanan Buğday Dergisi arşivinden bir sayı ve bez çantayı hediye olarak gönderiyoruz.

Sipariş vermek için: dukkan.bugday.org


Fotoğraf: Bahar Aslan

Etiketler: , , , ,

Henüz yorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Paylaş