ENGLISH
DESTEK OL!
Gönüllü Ol
HABERLER

Buğday Derneği İzmir Gönüllü Ekibi

Yayınlanma Tarihi: 9 Mart 2020
Buğday Derneği İzmir Gönüllü Ekibi

Ekolojik yaşam bilgisinin serbest dolaşımını ve ihtiyaç duyanlara ulaştırmayı amaçlayan Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği’ne destek olmak ister misin?

Buğday Derneği Gönüllü Ekibi projesi, Derneğin İzmir’deki çalışmalarını güçlendirmeye ve ekolojik yaşam alışkanlıklarının yaygınlaştırılmasına destek olmak isteyen gönüllüleri, Buğday hareketinin tecrübe ve bilgi birikimiyle buluşturmayı amaçlıyor.

Bir yıl sürecek olan Buğday Derneği İzmir Gönüllü Ekibi projesi kapsamında ekibe dâhil olan gönüllülerimiz, ekolojik yaşamla ilgili çeşitli eğitim ve atölyelere katılacaklar. Gönüllülerin, Derneğin, İzmir ve çevre illerde olabilecek çalışmalarına katılımı ile bu alanda tecrübe kazanmaları sağlanacak.

Kısaca, birlikte öğrenip, birlikte üreteceğiz!

Kimler başvurabilir?

 • Vakti ve enerjisi olup düzenli katılım sağlayabilecek herkes başvurabilir.

Gönüllüleri neler bekliyor?

 • TaTuTa çiftlik ziyaretleri
 • Ekolojik yaşama dair çeşitli atölyeler
 • Gönüllü çalışmalar
 • Ekip içi etkinlikler

Gönüllülerden ne bekleniyor?

 • Bir yıl boyunca eğitim, atölye, toplantı ve etkinliklere tam katılım sağlamaları.

Nasıl başvurabilirsiniz?

Katılma motivasyonunuzu anlatan kısa bir yazı ve özgeçmişiniz ile birlikte 13 Mart Cuma gününe kadar gozde@bugday.org adresine mail atabilirsiniz.


Etiketler: , ,

9 adet yorum var

 1. Zeynep

  İzmir gönüllü ekibine katılmak istiyorum ancak önce ayrıntıları öğrenmek istiyorum.Emekliyim çalışmalar için vaktim var.Ayrıca doğal beslenme ve üretim ilgimi çekiyor Buğday derneğini takip ediyorum çalışmalar hoşuma gidiyor.Bende bu çalışmaların içinde olmak isrerim

 2. Şeniz Tunçel

  Tarima önem verdiğiniz için sizi kutlarim.
  Emekliyim.Edremit çevre sağliği ve doğayi koruma derneği kurucu uyesiyim.Derneğimiz 30 yaşinda.Dernek başkani olarak çalişmalara devam etmekteyim.Edremit körfezinde ,mücadele alanimiz çok geniş,her gün yeni bir problem meydana geliyor.
  Calişmalarinizda başarilar dilerim.

  1. Bugday Dernegi

   Merhaba, İzmir’de yaşayan gönüllüler için bir program bu. Herhangi bir konaklama temini söz konusu değil, belli aralıklarla yapılacak çalışmalara gönüllü katkı sunmanız bekleniyor. sevgiler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Paylaş