ENGLISH
DESTEK OL!
Gönüllü Ol
HABERLER

RepMan Forum 2022: Ortam Isındı

Yayınlanma Tarihi: 15 Nisan 2022
RepMan Forum 2022: Ortam Isındı

RepMan İtibar Araştırmaları Merkezi’nin “Ortam Isındı! Şirketler İklim Krizini İletişim Stratejileriyle Yönetebilecekler mi?” teması ile düzenlediği RepMan Forum’da yayınlanan RESPECT 2022 Raporu, halkın iklim krizi konusunda şirketlerden neler beklediğine yönelik çarpıcı sonuçlar ortaya koydu.

RepMan İtibar Araştırmaları Merkezi’nin 10 yılı aşkın süredir gerçekleştirdiği ve her yıl farklı bir konuyu ele aldığı RepMan Forum’un 2022 yılı teması, “Ortam Isındı! Şirketler İklim Krizini İletişim Stratejileriyle Yönetebilecekler mi?” olarak belirlendi.

RepMan Kurucu Başkanı Salim Kadıbeşegil’in başkanlık yaptığı forumun bu yılki programında yer alan “Şirketlerin İklim Değişikliği İletişim Politikaları Ne Kadar Tatminkar?” panelinde Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği Strateji Kurulu Üyesi Oya Ayman ve Açık Radyo’nun kurucusu Ömer Madra konuyla ilgili görüşlerini paylaştı. Çevrimiçi etkinlikte ayrıca, RepMan Danışma Kurulu Üyeleri Gazeteci M. Serdar Kuzuloğlu “Teknoloji İklim Krizini Yönetebilecek mi?” konusunu konuştu. Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Haluk Gürgen ise İklim Değişikliği İletişim Politikaları Tavsiyeleri konusunda katılımcılara bilgi verdi.

RepMan’ın stratejik iş ortağı ZENNA tarafından, Kanaat önderleri ile 30 görüşme ve Türkiye halk genelini temsilen 18 yaş üstü 800 kişi ile olmak üzere gerçekleştirilen araştırmanın özet raporuna buradan ulaşılabiliyor.Etiketler: , , , ,

Henüz yorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Paylaş