DESTEK OL!
Gönüllü Ol
HABERLER

Korona günlerinde %100 Ekolojik Pazar alışverişi

Yayınlanma Tarihi: 1 Mart 2021
Korona günlerinde %100 Ekolojik Pazar alışverişi

Sokağa çıkma kısıtlamaları ile ilgili alınan yeni kararlar doğrultusunda, hafta sonu kurulan %100 Ekolojik Pazarlar’ın gün ve saatlerinde düzenleme yapıldı.

 • Bakırköy %100 Ekolojik Pazar: Cuma 09:00-16:00
 • Şişli %100 Ekolojik Pazar: Cumartesi 07:00-17:00
 • Kartal %100 Ekolojik Pazar: Cumartesi 08:00-17:00
 • İzmit %100 Ekolojik Pazar: Perşembe 10:00-18:00

Not: Bulvar 216 AVM (Ataşehir) %100 Ekolojik Pazar Satış Noktası, sabit bir alan sağlanamadığı için kapanmıştır. Büyükyalı (Zeytinburnu) %100 Ekolojik Pazar Satış Noktası ise geçici olarak kapalı olacaktır.

Buğday Derneği olarak, Bakanlık tarafından yayımlanan genelgeler doğrultusunda, yerel yönetimler ile sürekli irtibat halindeyiz. %100 Ekolojik Pazarlar ile ilgili alınan kararlar ve gelişmelerden haberdar olmak için iletişim ağlarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Gelin, gıdamızın sorumluluğunu hep birlikte alalım

Koronavirüs salgını sürecinde; Buğday Derneği, yerel yönetimler, %100 Ekolojik Pazar esnafı ve müşterilerimiz arasındaki iletişim ağlarının önemini bir kez daha görüyoruz. Bu amaçla sizleri, geçmiş dönemlerde kurulan %100 Ekolojik Pazar Facebook Grubu ve %100 Ekolojik Pazarlar Türetici (Müşteri) İletişim Ağı’na katılmaya davet ediyoruz.

%100 Ekolojik Pazarlar Türetici (Müşteri) İletişim Ağı, yani EPTA’ya katılmak için; buraya tıklayın ve gelen kutuya mail adreslerinizi yazarak talebinizi iletin. Grup yöneticileri katılımınızı onayladığında, mail adreslerinize gelen bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır. EPTA hakkında ayrıntılı bilgiye ve oluşturulan tüzüğe buradan erişebilirsiniz.

Facebook’taki %100 Ekolojik Pazar grubumuza buradan üye olarak, pazarlara dair güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Etkinlikler, eğitimler, kampanyalar, ekolojik yaşamdan haberlere telefonunuzdan ilk anda ulaşabilmek için Buğday Derneği Telegram Kanalı’na buradan abone olabilirsiniz.


%100 Ekolojik Pazarlar ilgili ayrıntılı bilgi için: ekolojikpazarlar.org

Etiketler: , , , , , ,

28 adet yorum var

  1. Buğday Derneği

   Kartal %100 Ekolojik Pazar, Kartal Belediyesi’nin kararı ile bugün (13 Nisan) günü kurulmuştur. Hafta sonları sokağa çıkma yasakları devam ettiği sürece, hafta içi kurulmaya devam edecektir. Haberimizde de paylaştığımız üzere, %100 Ekolojik Pazar Facebook Grubu ve %100 Ekolojik Pazarlar Türetici (Müşteri) İletişim Ağı’na katılarak haberdar olabilirsiniz.

  1. Buğday Derneği

   Beylikdüzü %100 Ekolojik Pazar’ın hafta içi kurulması yönünde bir düzenleme henüz yapılamamıştır. Dilerseniz, konu ile ilgili Beylikdüzü Belediyesi ile iletişime geçebilirsiniz.

  1. Buğday Derneği

   Tohum Takas Ağı kampanyamız 2014 itibarıyla sona ermiştir. Facebook’ta “Tohum Takas Ağı” adlı grubumuza katılarak tohum ihtiyacınızı paylaşabilirsiniz. %100 Ekolojik Pazarlar’dan, gıda topluluklarından ya da güvendiğiniz yerel üreticilerden de talep edebilirsiniz.

 1. Nilüfer

  Şu sıralarda sokağa çıkamıyoruz. Salgın nedeniyle.Kartal pazarına birkaç kez geldim. Çok güzeldi. Acaba nasıl ve nerden alabilirim?Eve SERVİS yapılabiliyor mu?Yardımcı olursanız sevinirim…

  1. Buğday Derneği

   Kartal %100 Ekolojik Pazarlarımız 28 Nisan Salı günü açık olacaktır. Pazarlara gelemeyen müşterilerimizin organik gıdalara güvenilir bir şekilde ulaşmalarını sağlamak amacıyla; kargo yapabilecek üretici ve üretici temsilcileri, evlere servis yapabilecek %100 Ekolojik Pazar esnafı ve ürünlerini organik pazarlarımızdan temin eden organik ürün dükkanlarını kapsayan üç ayrı liste hazırlanmıştır. Dilerseniz, ürün tedarik listelerini buradan indirebilir, siparişlerinizi verebilirsiniz: bit.ly/ekolojikliste

  1. Buğday Derneği

   Yazımızdaki “Ürün Tadarik Listesi” butonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Üretici ve üretici temsilcileri ile direkt iletişime geçerek, ev servisi veya kargo yoluyla organik ürün siparişlerinizi temin edebilirsiniz.

  1. Buğday Derneği

   Antalya’da denetim ve danışmanlığını yürüttüğümüz bir organik pazar bulunmamaktadır. Dilerseniz, Belediyenizden bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Paylaş