DESTEK OL!
Gönüllü Ol
HABERLER

İyi ki doğdun Victor!

Yayınlanma Tarihi: 15 Haziran 2020
İyi ki doğdun Victor!

Buğday hareketinin öncüsü ve Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği’nin kurucusu Victor Ananias’ı doğum günü olan 21 Mayıs’ta, kendi elleriyle yaptığı Çamtepe Ekolojik Yaşam Merkezi’nde andık.

Buğday Derneği Koordinasyon Kurulu Üyesi Güneşin Aydemir, Victor Ananias’ın doğum günü anısına; Kaz Dağları’ndaki yuvamız Çamtepe Ekolojik Yaşam Merkezi’nde Gomasio’nun hikayesini anlattı.

“Victor’un lezzetli, kalabalık sofralar kurduğu ve herkesle muhabbetle yemek yediğimiz zamanı anmak istiyoruz. Çünkü onun en güçlü taraflarından birisi de aşçı olmasıydı. Çok büyük bir özen ve farklılıkla yemekler yapar, sofralar kurardı. Bu sofraların da ayrılmaz bir parçası Gomasio idi.”

Güneşin Aydemir

Buğday Derneği YouTube kanalına buradan abone olabilirsiniz.

O, yaşamını iyi niyet tohumları atmaya adadı. Buğday Ailesi olarak onun attığı tohumları çoğaltmaya, yeşertmeye ve yeni tohumlar atmaya devam edeceğiz. İyi ki doğdun Victor! 

Etiketler: , ,

2 adet yorum var

  1. Servet Efendi

    Merhaba Gunesin xanim paylasimlarinizi cok begendim ve cok mukemmel bir is yapiyorsunuz :).Doga ve dogal qida hayrani olarak sizinle cok qürür duydum.Iyi ki varsiniz:) Bu arada ben sizi azerbaycandan izliyorum ve bugday ekip beceriyorum.Bu ise yeni baslamisim.Sizden bazi konularda tavsiyyeler almak istiyorum izninizle 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Paylaş