ENGLISH
DESTEK OL!
Gönüllü Ol
HABERLER

Buğday’la Dönüşüm Hikayeleri podcast serisi başlıyor

Yayınlanma Tarihi: 7 Ekim 2023
Buğday’la Dönüşüm Hikayeleri podcast serisi başlıyor

Buğday’ın ambarından kurda kuşa aşa podcast serisi ruhumuza, aklımıza toprağımıza düşen yaşamın tohumlarının yeşerirken çıkardığı sesi duymak isteyenler için yayında…

Buğday’la Ekolojik Dönüşüm Hikayeleri, Buğday Derneği’nin 20 yıldır attığı adımların bireysel ve toplumsal yaşamda bıraktığı izleri aktarıyor.

Kökleri 1990’lı yılların başına kadar uzanan bir ekolojik yaşam hareketi olan Buğday Derneği 20. yılını geride bırakırken, Dönüşüm Hikayeleri podcast serisiyle hem bir bütün olarak ekolojik yaşam hareketine katkısını hem de Buğday’ın bireylerin yaşamında yaptığı etkileri paylaşıyor.  

Buğday’la Dönüşüm Hikayeleri podcast serisinde bir yandan Buğday hareketinden yolu geçenlerin, Buğday Derneği’nin çalışmalarında yer alarak ekolojik yaşam hareketine nasıl el verdiklerini dinleyecek diğer yandan da kendi yaşamlarında nelerin dönüştüğüne tanık olacaksınız. Buğday’dan yolu geçenlerin hikayeleri, aynı zamanda, Buğday hareketinin yüzlerce destekçisi ile birlikte açtığı yolun, saçtığı tohumların da hikayesi. 

Lalehan Uysal’ın sunduğu yeni podcast serisinin ilk konuğu, stratejik iletişim yönetimi alanında akademik ve profesyonel birikimiyle Buğday Hareketi’ne her anlamda değer katan Salim Kadıbeşegil. 

Podcast serisini Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Breaker, Pocket Casts ve RadioPublic aracılığı ile dinleyebilir; görüş, yorum ve önerilerinizi iletebilirsiniz.Bu podcast, İnsan Hakları Savunucularının Desteklenmesi Projesi kapsamında Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmıştır. İçeriğin sorumluluğu yalnızca Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği’ne aittir ve hiçbir koşulda Avrupa Birliği’nin ve proje ortaklarının görüşlerini yansıttığı düşünülemez.


Kurda Kuşa Aşa tüm podcast bölümlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Etiketler: , ,

Henüz yorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Paylaş