ENGLISH
DESTEK OL!
Gönüllü Ol
HABERLER

Buğday Derneği, Felis Ödülü’ne layık görüldü

Yayınlanma Tarihi: 11 Kasım 2022
Buğday Derneği, Felis Ödülü’ne layık görüldü

Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği’nin “Böyle Olsun” kampanyası, 17’nci Felis Ödülleri’nde Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik bölümünde “Sağlıklı Gıdaya Erişim” ödülünü aldı.

Reklam ve pazarlama endüstrisinde etkili vizyonerliğin pazarlama çalışmalarındaki rolünü vurgulamak ve buna katkı sağlayan tüm ekiplerin başarılarını ödüllendirmek amacıyla bu yıl 17’inci kez düzenlenen Felis Ödülleri töreni, Simge Fıstıkoğlu’nun sunumuyla 10 Kasım’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşti.

Buğday Derneği, Meta desteği ve Pikan Ajans ile birlikte hayata geçirdiği “Böyle Olsun” kampanyası ile Felis Ödülleri’nde Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik bölümünde “Sağlıklı Gıdaya Erişim” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Ödülü Buğday Derneği İletişim Koordinatörü Ayşe Nur Ayan, Pikan Ajans Kurucu Ortakları Pınar İlkiz ve Erkan Demir ve ekip üyeleri, MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan’ın elinden aldı.


#BöyleOlsun Kampanyası

Doğayla uyumlu, üretim, türetim ve sağlıklı bir gelecek için 20 yıldır attığımız tohumları bizimle birlikte yeşerten tüm destekçilerimize teşekkür ediyoruz.

Buğday Derneği

Etiketler: , , , , ,

Henüz yorum yapılmamış

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Paylaş