ENGLISH
DESTEK OL!
Gönüllü Ol
HABERLER

Buğday Derneği 9. Olağan Genel Kurulu Toplandı

Yayınlanma Tarihi: 30 Haziran 2021
Buğday Derneği 9. Olağan Genel Kurulu Toplandı

Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği’nin 2017-2021 çalışma dönemine ait 9. Olağan Genel Kurul toplantısı, 25 Haziran 2021 Cuma günü Şişli Belediyesi Nâzım Hikmet Kültür ve Sanat Evi’nde gerçekleşti.

Buğday Derneği Genel Kurulu, Yönetim Kurulu Başkanı Leyla Aslan’ın açılış konuşması ve Buğday Hareketi’nin kurucusu ve vizyoneri Victor Ananias’ın anılması ile başladı.

Dernek Genel Müdürü Batur Şehirlioğlu’nun Divan Başkanlığı’nı yürüttüğü toplantıda, gündem başlıkları görüşülerek karara bağlandı. Kapalı oy usulü ile yeni dönem Yönetim ve Denetleme Kurulu seçimi yapıldı.

Yönetim Kurulu’na Bora Sarı, Emre Karabacak, Leyla Aslan, Murat Demirtaş ve Şaban Burhan asli; Batur Şehirlioğlu, Berkay Atik, Esin Pamuk, Mehmet Gürmen ve Bahri Artuğ yedek üye olarak seçildi. Denetim Kurulu’na ise Hatice Oya Ayman, Güneşin Oya Aydemir ve Ayşen Ergene asli; Merve Atınç, Yahya Emin Demirci ve Ayşe Özgü Ötünç yedek üye olarak seçildi.

Buğday Derneği, kurulduğu 2002 yılından bu yana, üyelerinden aldığı güç ile ekolojik yaşam bilgisini ve deneyimini yaygınlaştırmaya, ekolojik üretim ve türetim modelleri oluşturmaya ve var olan örneklere destek olmaya devam ediyor.

Olağan Genel Kurul Divan Kurulu Tutanağı’nı incelemek için buraya tıklayın.Etiketler: ,

Henüz yorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Paylaş