-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
5. Uluslararası Homeopati Konferansı: Homeopati İle Büyümek
Kategoriler: Koruyucu Sağlık ve Beslenme, Koruyucu Sağlık, Bitkiler
Tarih: 14-Mart-2017
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


Homeopati tedavisiyle çocukların daha sağlıklı büyüyeceğini savunan Homeopati Derneği, Uluslararası Homeopati Konfreransı'nın 5.'sini homeopatinin jinekolojide ve pediatride kullanılması konusunda düzenliyor.

Alman hekim Samuel Hahnemann (1755-1843) tarafından geliştirilen ve doğal, bütüncül ve yan etkisiz bir tedavi yöntemi olan homeopatinin ülkemizde yaygınlaştırılması ve bu konudaki farkındalığın artması için çalışan Homeopati Derneği, 7-9 Nisan tarihleri arasında 5. Uluslararası Homeopati Konferansı'nı İstanbul’da gerçekleştirecek.

Medipol Üniversitesi Kavacık Konferans Salonu'nda yapılacak olan 5. Uluslararası Homeopati Konferansı'nda bu yıl homeopatinin çocuk sağlığındaki önemi incelenecek. Pediatride ve jinekolojide homeopatinin kullanımı ile ilgili sunumların gerçekleşeceği konferansın ilk gününde, isteyen herkesin katılabileceği bir ön konferans da yapılacak.

Modern/konvansiyonel tıbbın çocukların gelişiminde ortaya çıkan hastalıklara ilişkin yetersiz kaldığı durumlara dair homeopatinin çözüm üretebildiğini kaydeden Homeopati Derneği, alternatif tıp yöntemlerinin ülkemizde yaygınlaşmasını savunuyor.

Konferansın programını ve katılım koşullarını buradan öğrenebilirsiniz:

 

Haber No: 7970