-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı Eğitimi Başlıyor
Kategoriler: Yaşam ve Kültür, Kullanım Alışkanlıkları, Eğitim, Koruyucu Sağlık ve Beslenme, Koruyucu Sağlık, Beslenme Biçimleri
Tarih: 06-Ocak-2015
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


Sağlıklı Yaşam ve Doğal Kozmetik Danışmanlığı Eğitim programı 19 Ocak Pazartesi günü başlıyor. Eğitim yeri, Kadıköy Özel Seba Ülgen Estetisyenlik Okulu; Eğitmen ise Doğal Tıp Uzmanı Şaduman Karaca.

Türkiye'de ilk kez sunulan eğitim, Milli Eğitim Bakanlığı sertifikalı.
Eğitim Kapsamı: 480 saat
Katılım koşulu: En az lise mezunu olmak.

Eğitim Kurumu ve Yeri: İstanbul- Kadıköy Özel Seba Ülgen Estetisyenlik Okulu. Okulla ilgili detaylı bilgiye buradan bakabilirsiniz.

Eğitim İçeriği: Anatomi, beslenme, diyetler, detokslar, hareket, doğal tedavi yöntemleri, fitoterapiye giriş, bitkisel ilaç yapımı, doğal kozmetik yapımı, aromaterapiye giriş, ilkyardım...

Eğitim, bütüncül tıp felsefesini baz alarak, temel bir doğal tıp eğitimi tarzında teorik ve uygulamalı olmak üzere iki bölüm halinde, Şaduman Karaca tarafından hazırlandı ve sunulacak.

Eğitim Amacı: Koruyucu Hekimlik çerçevesinde, sağlıklı bir yaşam sürdürmek amaçlı hem katılımcının kendisi için, hem de "Sağlıklı Yaşam Danışmanı" olarak insanlara hastalanmamaları konusunda destek olanakları sunmak.

Önkayıt ve ayrıntılı bilgi için:  karacasaduman@hotmail.com

Haber No: 7694