-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
Buğday Derneği’nden Gülnur ve Gökhan, 36. Vodafone İstanbul Maratonu'nda Koşacak
Kategoriler: Gıda ve Tarım, %100 Ekolojik Halk Pazarı, Yaşam ve Kültür, Ben ne yapabilirim, Koruyucu Sağlık ve Beslenme, Doğa
Tarih: 10-Kasım-2014
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


Buğday Derneği’nden Gülnur ve Gökhan, 36. Vodafone İstanbul Maratonu'nda, Koruncuk Vakfı Bolluca Köyü’ndeki kimsesiz çocukların sağlıklı gıdaya ulaşabilmesi için koşacak. Adım Adım Oluşumu Buğday koşucuları Gülnur ve Gökhan’ın size de bir çağrısı var...

 

 

Dostlarımız, 

 

Buğday Derneği’nin “Sağlıklı Gıda Her Çocuğun Hakkı” projesi kapsamında, sizleri de Koruncuk Vakfı’nın kampanyasına desteğe çağrıyoruz.

Adım Adım Oluşumu'nun Buğday koşucuları, 16 Kasım 2014 Pazar günü gerçekleşecek olan 36. Vodafone İstanbul Maratonu'nda koşarak Koruncuk Vakfı Bolluca Köyü’ndeki kimsesiz çocukların sağlıklı gıdaya ulaşabilmesi için bağış toplayacaklar. Biz de bu koşuculardanız ve bu mektubu, sen koşamayacak olsan da bizi desteklemen için yazıyoruz.

Toplanan her 250TL’lik bağış ile köydeki bir çocuğun 1 aylık organik sertifikalı gıda ihtiyacını karşılayacağız. Ayrıca köyde çocuklara sağlıklı ve ekolojik beslenmeyle ilgili eğitimler verip, kendi gıdalarını yetiştirmeleri için örnek bir gıda bahçesi kurmalarını sağlayacağız.

 

Sen nasıl yardımcı olacaksın?

Farklı bağış yapma seçenekleri ile ilgili bilgileri aşağıda bulacaksın. Bu süreci takip edebilmemiz ve bağışlarınızın kısa sürede doğru yere ulaşması için, “Açıklama” kısımlarına AA ve desteklediğiniz koşucunun  adını yazmanız gerekiyor:

Kredi kartıyla online bağış:

http://koruncuk.org/elverinhayatatutunsun/saglikligida /Gülnur Öztaş veya Gökhan Güngördü yazıyoruz.

 

Banka havalesi:

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı,

Akbank TR66 0004 6002 8788 8000 1982 93 / açıklama kısmına AA [Koşucunun baş harfi, soyadının 4 harfi] [Bağışçı Adı]

Ör:  AA GOZTA Bağışçı Adı-Soyadı

       AA GORDU Bağışçı Adı-Soyadı

 

Desteğin için çocuklar ve doğa adına şimdiden teşekkürler.

 

Hep birlikte kurda, kuşa, aşa...

 

Gülnur Öztaş

Gökhan Güngördü

Haber No: 7587