-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
Buğday, Natürel Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali'nde!
Kategoriler: Yaşam ve Kültür, Gelenekler ve Yerellik, Sanat, Dünyadan, Bireysel Gelişim, Koruyucu Sağlık ve Beslenme, Kullanım Alışkanlıkları, Eğitim, Koruyucu Sağlık
Tarih: 10-Kasım-2014
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


Türkiye'de doğal ve sağlıklı yaşam konusunda toplumsal bilincin oluşması ve tüketici alışkanlıklarının yerleşmesi hedefiyle düzenlenen NATUREL Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali, 20-23 Kasımda, Harbiye Askeri Müze Kültür Sitesi’nde yapılıyor. Tüm üye, gönüllü ve dostlarımızı bekleriz.

 

Türkiye'de doğal ve sağlıklı yaşam konusunda toplumsal bilincin oluşması ve tüketici alışkanlıklarının yerleşmesine öncülük eden NATUREL Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali, 20-23 Kasım, Perşembe-Pazar günleri Harbiye Askeri Müze Kültür Sitesi’nde 29. kez, Festiva A.Ş. tarafından gerçekleştiriliyor. 

NATUREL Festivali’nde bu yıl, Türkiye’nin yanısıra ABD, Almanya ve İngiltere’den konuşmacılar yoğun bir bilgi paylaşımı gerçekleştiriyor. Festivalde doğal yaşamın gündelik hayata yansımaları olan çeşitli hizmet ve ürünler tanıtılıyor ve dört gün boyunca tamamlayıcı tıp yöntemleri, sağlıklı yaşam, kişisel gelişim, çevre bilinci üzerine konferanslar, fotoğraf ve karikatür sergileri, dans tiyatrosu, beden perküsyonu, aktif meditasyon gibi uygulamalı çalışmalar, kitap imza saatleri gibi sekseni aşkın farklı aktivite yer alıyor. 

Buğday Derneği olarak biz de festival'de olacağız. Tüm üye gönüllü ve dostlarımızı, Buğday standına bekleriz.

Ayrıca Buğday Derneği başkanı Güneşin Aydemir de, Tugay Başar ve Ahmet Kabir Yazman'la "Doğaçlama Hikaye ve Ses Çemberi" başlıklı uygulamalı bir sunum gerçekleştirecek. Sunum, 23 kasım pazar günü, Kocatepe Salonunda, saat 17.30- 18.30 arası. Kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

İstanbul’un ardından 5-7 Aralık’ta da ilk defa İzmir’de gerçekleştirilecek olan Festival'in programıyla ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

*Festival, hergün 11.00-19.00 arası ziyarete açık. Günlük giriş ücreti 15 TL. Gün içerisindeki tüm seminerler, etkinlikler ve ücret belirtilmeyen workshoplar bilet fiyatına dahildir. 

 

Haber No: 7586