-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
Şişli %100 Ekolojik Pazarın Müdavimleri Anlatıyor...
Kategoriler: %100 Ekolojik Halk Pazarı
Tarih: 14-Aralık-2009
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


Şişli %100 Ekolojik Pazarın müdavimleri bakın paar hakkında neler söylüyorlar...

Selahattin Çerçioğlu (İktisatçı)
Televizyondan duyup gelmiştim ilk olarak ve açıldığı zamandan bu yana sürekli geliyorum. Ekolojik pazardan çok memnunum. Ali Bey’in tezgâhından alışveriş yapıyorum. Her ürününü çok beğeniyorum. Ben Eskişehirliyim, Ali Bey oraların tadını lezzetini taşıyor İstanbul’a... Bu yüzden özellikle tercih ediyorum.

Esin Olcay (Ev Hanımı)
Pazara geçen kıştan beri geliyorum. Gazetede okuyup geldim. Genel olarak  pazardaki tüm ürünleri beğeniyorum, çünkü ekolojikler, hormonsuzlar ve lezzetliler...

Ahu Temel (30 yaş, Müdür, İşletmeci)
Pazara başladığı ilk günden beri geliyorum. Hep Lale Hanım’a uğrarım. Pazısını çok beğeniyorum; kendisinden de pazı çorbası tarifi aldım, severek yapıyor ve yiyoruz.

Sedat Açıkgöz (60 yaş, Emekli, Öğretmen)
Pazara 2-3 aydır geliyorum... Çocuklarım da gelir Kemerköy’den, ben Anadolu tarafından geliyorum. Lale Hanım’ın ürünlerini çok beğeniyorum.

Filiz Köksoy (46 yaş, Öğretmen)
17 Haziran 2006’dan beri her hafta geliyorum pazara. Özellikle salata malzemelerini çok beğeniyorum. Erken geldiğimi sansam da pazı bitmiş oluyor her seferinde! Bu pazar iyi ki var, artık sağlıklı ve lezzetli sebze -meyve yemeye başladık.

Haber No: 3642