-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
5. Ekoloji İstanbul 2006’da buluştuk
Kategoriler: Gıda ve Tarım, Tarımsal Biyoçeşitlilik, Ekolojik Tarım Turizmi, Ekolojik Tarım Yöntemleri, Ekolojik Ürünler, İç Pazar, Yaşam ve Kültür, Biyolojik Çeşitlilik, Doğa Koruma
Tarih: 31-Mart-2006
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


ASDF Fuarcılık’ın düzenlediği Ekoloji İstanbul 2006’nın 5.’si, ekolojik üretim yapan firmaları, konuyla ilgili tüm sivil toplum örgütlerini ve çevre dostlarını 6-9 Nisan 2006 tarihleri arasında Harbiye Askeri Müze Kültür Sitesi – Ahmet Fethi Paşa Salonları’nda bir araya getirdi.

 

 

 

 

5.Ekoloji İstanbul 2006, ETO (Ekolojik Tarım Organizasyonu Derneği), EKODER (Ekolojik Yaşam Derneği), ORGÜDER (Organik Ürün Üreticileri ve Sanayicileri Derneği), GDO’ya Hayır Platformu ve Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği gibi sektörün önemli tüm sivil toplum örgütleri tarafından desteklendi.

Fuar kapsamında bu yıl da ekolojik yaşam bilincini yaygınlaştırmak amacıyla seminerler, dinletiler, film gösterimleri ve diğer etkinlikler düzenlendi.

Türkiye'nin en geniş kapsamlı Organik Tarım Fuarı olan, Ekoloji İstanbul 100'ü aşkın firma ve kurumun katılımıyla 2300 metrekarelik bir alanda gerçekleştirildi. Fuarı geçen yıl 4 gün boyunca toplam 5 bin 550 kişi ziyaret etmişti.

 


ASDF Fuarcılık Ltd. Şti

Tel: (0212) 275 18 00

www.ekolojifuari.com

www.asdf.com.tr

Haber No: 1192