ENGLISH
DESTEK OL!
Gönüllü Ol
HABERLER

Umut ve Cesaret Bulaşıcıdır

Yayınlanma Tarihi: 10 Mart 2016
Umut ve Cesaret Bulaşıcıdır

Hayalleri yakalamakla hayalleri ıskalamak arasındaki ince çizgi, hem bizim hem de gezegenimizin kaderini belirliyor. Hayalleri yakalamak için ise umut ve cesarete ihtiyacımız var. 19 Aralık 2015’te düzenlediğimiz İyi Şeyler Yapan Güzel İnsanlar Konferansı’na katılan tüm konuşmacıların videolarını Buğday’ın You Tube hesabına yüklemeye başladık…

İyi Şeyler Yapan Güzel İnsanlar Konferansındaki 10 konuşmacının ortak noktası, yaşadıkları tüm olumsuzluklara rağmen inandıkları şeyin peşini bırakmadan; hem kendileri, hem başkaları, hem de gezegen için iyi şeyler yapan güzel insanlar olmalarıydı.

Konferansı düzenlemekteki amacımız; önlerine çıkan ana yolun dışına çıkmaya ve kendi patikalarını bulmaya adım atmış bu 10 güzel insana teşekkür etmek, hikayelerini sizlerle paylaşmak ve umudu yaymaktı. Daha çok kişiye ulaşabilmek ve paylaşabilmek için, tüm konuşmacıların videolarını Buğday’ın you tube hesabına yüklüyoruz. İlk olarak Lisinia Çiftliği’nden Öztürk Sarıca’yla başladık. Abone olarak, videoları yayınlandığı an seyredebilirsiniz.

Burdur’da “Yaban Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi” kurup yaralı hayvanları tedavi eden, hayvanlar tarım ilaçlarıyla zehirlenmesin diye göl havzasında ekolojik lavanta üretimine başlayan Veteriner Hekim Öztürk Sarıca’nın konuşmasını buradan izleyebilir, paylaşabilirsiniz.

Konferans sponsorumuz Sivil Düşün AB Programı’na ve destekçilerimiz Barilla ve Gürsel Tonbul’a bir kez daha teşekkürlerimizle…
İyi ki varsınız #‎güzelinsanlar.
Her şeye rağmen, #‎umutbulaşıcıdır.

Henüz yorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Paylaş