ENGLISH
DESTEK OL!
Gönüllü Ol
HABERLER

Kompost Rehberi’ne artık internetten ulaşabilirsiniz

Yayınlanma Tarihi: 30 Mart 2021
Kompost Rehberi’ne artık internetten ulaşabilirsiniz

Kompost her yerde, her koşulda yapılabilir. Apartman dairesinde oturuyorsanız, fazla yer kaplamayan, koku ve sinek yapmayan kompost yöntemleri kullanabilirsiniz. Hızlı bir şekilde kompost üretmek istiyorsanız sıcak kompost yöntemini, eğer günlük işler nedeniyle ilgilenecek zamanınız yoksa ve bahçede yeriniz varsa sizi fazla uğraştırmayacak soğuk kompost yöntemini kullanabilirsiniz.

Buğday Derneği’nin Datça’da, Birleşmiş Milletler Kalkınma Ajansı, Küresel Çevre Fonu desteğiyle gerçekleştirdiği “Tarımsal Atıklardan Kompost Gübre Elde Edilmesi Projesi” kapsamında hazırlamış olduğu Sağlıklı Toprak ve Sağlıklı Bitkiler İçin Kompost Rehberi‘nin yenilenmiş baskısını çevrimiçi ve ücretsiz olarak buradan okuyabilirsiniz.


Etiketler:

5 adet yorum var

  1. Belkıs

    Ege Tarım ve Kadın Derneği Başkanıyım tarımdaki gelişmeri takip etmek istiyorum.Permakultür 1 eğitimine katıldım,öğrendiğim yenilikleri çiftçi kadınlarımıza aktarmak istiyorum teşekkür ederim.
    Ziraat Mühendisi
    Belkıs Üner

  2. Selma

    Küçük hobi bahçemde ufak tefek bitkiler yetiştiriyorum.bitkilerime daha nekadar faydalı olabilirim derken ,sizlerin bilgilerinden faydalanabileceğimi düşündüm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Paylaş