ENGLISH
DESTEK OL!
Gönüllü Ol
HABERLER

Ekoloji İzmir’de Buluşuyoruz!

Yayınlanma Tarihi: 12 Nisan 2016
Ekoloji İzmir’de Buluşuyoruz!

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen EKOLOJİ İZMİR – 7. Organik Ürünler Fuarı, 27 – 30 Nisan tarihleri arasında OLIVTECH – 6. Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı ile eş zamanlı olarak Fuar İzmir’de gerçekleşecek. Fuar’da, Buğday standına tüm dostlarımızı bekliyoruz…

27-29 Nisan tarihleri arasında profesyonel ziyaretçiye, 30 Nisan tarihinde ise son tüketiciye de açık olacak fuarda düzenlenen etkinliklerle sektör profesyonellerinin yanı sıra tüketiciler için de ilgi çekici bir atmosfer oluşturulacak. Buğday dostlarının ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bir dizi seminer, çalıştay ve etkinlik de fuar süresince sizleri bekliyor.

Sempozyum, Panel ve Çalıştay Programı:
‘’Akdeniz ülkelerinde organik tarım yönetimi: Pazar gelişiminde başarı faktörleri’’  konulu sempozyum, 28-29 Nisan tarihlerinde Fuar İzmir D Holü Seminer Salonu’nda,

‘’Organik tarıma nasıl başlanır, organik tarımda kontrol ve sertifikasyon’’ konulu  ‘İnteraktif Panel’  30 Nisan Cumartesi günü Fuar İzmir C Holü Seminer Salonu’nda,

‘’Organik tekstilde sürdürülebilirlik: Türk iş dünyası liderliğe nasıl oynayacak?’’konulu çalıştay  30 Nisan Cumartesi günü Fuar İzmir D Holü Seminer Salonu’nda organize edilecek.

Sağlıklı Etkinlikler: Tüm gün organik ürün satışı yapacak olan “Sağlıklı Pazar”, her çeşit organik ürünün bir arada sergileneceği “Demo Dükkan” ve ekolojik lezzetlerden oluşan zengin menüsü ile hizmet verecek “Organik Restoran” ile ziyaretçiler organik ürünlere doyacak.

Ekoloji Ormanı Büyüyor
Geçen yıl fuar kapsamında 20 bin metrekarelik alanda Ekoloji Ormanı oluşturuldu ve Kadifekale’ye 600 adet fıstık çamı fidanı dikildi. Ağaç dikim etkinliğini sürdürülebilir kılmayı hedefleyen EKOLOJİ İZMİR Fuarı ziyaretçilerinin, http://ekolojiizmir.izfas.com.tr/ adresine girip Ekoloji Ormanı formunu doldurmaları adlarına bir fidan dikilmesi için yeterli olacak. Ayrıca her katılımcı firma adına da bir fidan dikilecek.

Cumartesi günü girişler ücretsiz
Giriş ücretinin 10 TL olarak belirlendiği fuar, 30 Nisan Cumartesi günü ücretsiz olarak ziyaret edilebilir. Buğday Ege üyelerimizin fuar davetiyeleri hazır. Buğday Ege ağında yer alan üyelerimiz davetiyelerini nasıl alacağı konusunda ayrıca bilgilendirilecek.

Fuarla ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Buğday Derneği olarak yer alacağımız Ekoloji İzmir’deki standımıza tüm eski ve yeni dostlarımızı bekliyoruz.

Henüz yorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Paylaş