ENGLISH
DESTEK OL!
Gönüllü Ol

Ebru Çetiner

Kaynak Geliştirme Koordinatörü

Satış pazarlama sektöründe 20 yıla yakın süren yolculuğunda, ağırlıklı olarak Amorim Revestimentos Türkiye Merkez Şube, sonra Şişecam gibi dünyanın önde gelen üretici sanayi şirketlerinde, önce yerel pazar Türkiye, sonra yurtdışı Orta ve Batı Avrupa , Rusya, Asya, Güney Amerika, İskandinavya, Afrika’nın bazı bölgelerini kapsayan pazarlarda, ürün yöneticiliği, satış pazarlama ve bölge yöneticiliği görevlerini üstlenmiştir.
Kurumsal yöneticiliğinin özellikle son yıllarında, satış pazarlama faaliyetlerine ek olarak, mevcut organizasyonda yeniden yapılanma, değişim , pazar, ekip yönetimi konularına odaklı çalışmıştır.

Bu odakla birlikte sektöre 2007 yılında veda edip, çeşitli üniversiteler, İşkur ve özel insan kaynakları şirketleri konsorsiyumunda kurulan, engelli bireylerin istihdam edilebilmesine yönelik AB fon kaynaklı proje çalışmalarında eğitim modeli ve içeriği üretip denetlemiş ve eğitmen olarak rol üstlenmeye geçiş yapmıştır.

Kocaeli Abigem faaliyetlerinde, Kobi eğitimlerinde kullanılan dokümantasyon ve kitapların İngilizceden Türkçeye çevirilerini de gerçekleştirmiştir.
Kariyerinin bu noktasında Berlin Messe’nin Türkiye temsilciliği olan Goca Fuar Kongre ve Sergi Hizmetleri A.Ş. de, fuar ve etkinliklere proje üretimi, içerik sağlayıcı ve organizasyon kurulumu aşamasında proje yöneticisi olarak görev üstlenmiş, satış pazarlama faaliyetlerine de sponsor kaynak yaratma konusunda tam destek vermiştir

BM ICF Mindfulness Koçu ve Mindfulness odaklı Yin yoga, hareket, nefes meditasyon, bilinçli farkındalık eğitmenidir. Farkındalığı kullanma yöntemiyle, denge, yenilik, değişim ve uyum odaklı çalışmalarla, bireyin kendi potansiyelini kendi açığa çıkarması, çatışmalarını, kaynaklarını, değerlerini, güç ve etki alanını fark etmesine yönelik, zihnin doğası ve şimdiki zamana odaklı bireysel Mindfulness Koçluk ve kişisel farkındalık eğitimleri sunmaktadır.

Bireyin kendi yaşamına liderlik yapabilmesi amaçlı, içeriğini ve akışını kendi oluşturduğu, Yaşamında Ustalaş adlı özgün Mindfulness programının tasarımcısıdır.
80’li yıllarda başlayan Uzakdoğu öğretilerine olan ilgisi merakı kendi kişisel gelişim yolculuğunda güç kaynaklarından biridir. Bu yolculuğuna David E. Cornwell ve Cem Şen eğitmenliğinde büyük bir aşkla devam etmektedir.

Fenolojik gözlem, doğa oyunları, çocuk kitapları, çocuk oyunları, insan fizyolojisi ve psikolojisi merak ve ilgi alanlarındandır. Kendi kişisel yolculuğunda, beden, zihin üzerine travma duyarlı yoga, meditasyon, qi gong ve tai chi çalışarak, yaşamsal enerjinin, canlılığın, zihnin doğru ve dengeli kullanımına, olguların ve zihnin gerçek doğasını anlamaya ve zihni arındırmaya yönelik tam farkındalık çalışmaktadır.
İşitme kaybı ile ilgili olarak, koklear implant ve işitme teknolojilerini desteklemekte, vicdan temelli değil, hak temelli ve tam kapsayıcı eşit erişime ve anlayışa hizmet eden, işitme kaybı ile ilgili farkındalık oluşturan projelerde yer almaktan mutluluk duymaktadır.

1971 doğumludur, çocukluğundan beri vejetaryen, evli ve bir çocuk annesidir.


Paylaş