ENGLISH
DESTEK OL!
Gönüllü Ol
HABERLER

Buğday E-Dergi Güz 2022 sayısı yayınlandı

Yayınlanma Tarihi: 23 Eylül 2022
Buğday E-Dergi Güz 2022 sayısı yayınlandı

Buğday Derneği’nin dijital ortamda yayınladığı Buğday E-Dergi’nin yedinci sayısı 23 Eylül’de, sonbaharın ilk gününde okurlarıyla buluştu. Yeni sayının kapak konusu: “Kırsala Yolculuk”

Buğday E-Dergi, ekolojik dönüşüme ihtiyaç duyanların bu konuda bilgilenirken, bir yandan da bu yolda gösterilen çalışmalara katkı sağlayabilmesi amacıyla yayın hayatına devam ediyor. Destekçilik sistemi ile Buğday E-Dergi’ye abone olanlar, hem Buğday Derneği’nin proje ve çalışmalarına destek oluyor hem de 20 yıldır ekolojik dönüşüm için yapılan çalışmaların bir parçası oluyor.

Her sayısında okurlarını, “Size ulaşana kadar, bu yayının üretim aşamasında, tasarlanmasında ve yayımlanmasında harcanan, enerji, bilgisayarda kullanılan kimyasallar ve yapay bir değiş tokuş aracı olan para için üzgünüz. Çabalarımız ve dualarımızla, doğal yaşama, toplamda kullandığımızdan daha fazla yararlı olabilmeyi umuyoruz” notuyla karşılayan Buğday E-Dergi, 51 sayfalık zengin bir içerikle 23 Eylül Güz gündönümünde yayınlandı.Buğday E-Dergi yeni abonelerini bekliyor

Buğday E-Dergi’ye abone olarak hem doğa dostu yaşamın gündemini takip edebilir hem bu konudaki deneyimler hakkında bilgi edinebilir hem de Buğday Derneği’nin ekolojik yaşamı yaygınlaştırma çalışmalarının parçası olabilirsiniz.

Buğday E-Dergi, ekolojik yaşam bilgisine ulaşmak isteyenlerin katkılarıyla kök salıyor. 

Abone olmak için www.bugday.org sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Etiketler: , , , , , , ,

Henüz yorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Paylaş