DESTEK OL!
Gönüllü Ol
HABERLER

BIOFACH 2016 Fuarı Organik Dünyaya Davet Ediyor!

Yayınlanma Tarihi: 11 Kasım 2015
BIOFACH 2016 Fuarı Organik Dünyaya Davet Ediyor!

Organik denince akla ilk gelen, dünyanın lider fuarlarından BIOFACH 2016, bu yıl, 10-13 Şubat tarihlerinde, Nürnberg, Almanya’da. Organik ürün dünyasına giriş yapmak isteyenlerden, uluslararası organik sektörüyle ilgili son trendleri takip etmek isteyenlere tüm organik dünya mensuplarını biraraya getirecek olan fuar, bu yıl 10. yılını kutlayacak olan Vivaness Fuarıyla birlikte düzenleniyor…

10 – 13 Şubat 2016 tarihleri arasında, dünyanın önde gelen organik gıda fuarı BIOFACH için Nürnberg Fuar Merkezinde bir araya gelecek olan 2400’ün üzerinde katılımcı, organik çeşitliliğinin tüm ürünlerini tanıtacaklar. Bunlardan 200’ü Uluslararası Doğal Kişisel Bakım Fuarı VIVANESS’de olacak.

Uluslararası Doğal Kişisel Bakım İhtisas Fuarı Vivaness, bu yıl 10. yılını kutluyor. Doğal kozmetik sektörü, dünyada büyük bir gelişme gösteriyor. Kimyasal içermeyen, doğal, organik ürünlerin tüm çeşitliliğinin sergileneceği fuara, 10. yıldönümü nedeniyle de tüm dünyadan çok sayıda katılımcı bekleniyor.

BIOFACH’ın bu sene ev sahipliği yapacağı bir diğer önemli etkinlik ise ‘Cook+talk’ . Dünyaca ünlü, profesyonel organik şeflerin yemek pişirme atölyesi ve şeflerle sohbet edebilme imkanı. Ziyaretçiler, organik ürünler pişiren restorantlar ve catering firmalarının mutfaklarında kullandıkları organik ürünlerle ilgili ve yöresel organik mutfaklar hakkında bilgi sahibi olabilecekler. Fuarın bu yıl ki ana konuları arasında zeytinyağı, vegan dünyası ve şarap da yer alıyor. Ziyaretçiler organik zeytinyağı ve şarap dünyasını keşfedecek, yeni tatlar deneyecek ve güncel ürünleri görebilecekler. Ayrıca organik vegan mutfağı hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilecek, yemek atölyelerinde değişik lezzetler tadabilecekler.

BIOFACH Fuarı için detaylı bilgi için burayı, Vivaness Fuarı içinse burayı ziyaret edebilirsiniz.

 

Henüz yorum yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaş