-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
Victor Ananias’ın Kitabı “Yaşam Dönüşümdür”ün İkinci Baskısı Çıktı
Kategoriler: Gıda ve Tarım, Yaşam ve Kültür, Bireysel Gelişim, Doğa Dostu Yerleşimler, Temiz Enerji, Koruyucu Sağlık ve Beslenme, Ekolojik Turizm, İklim Değişikliği, Doğa, Victor Ananias, Tarımsal Biyoçeşitlilik, Kullanım Alışkanlıkları, Eğitim, Ekolojik Mimari, Diğer, Koruyucu Sağlık, Ekolojik Tarım Turizmi, Biyolojik Çeşitlilik
Tarih: 06-Nisan-2016
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


“Bu kitabı yazacak mıyım bilemiyorum,” diyordu yıllar önce bir yazısında… O kitabı yazdı ama yayımlandığını göremeden aramızdan ayrıldı… Türkiye’de ekolojik yaşamın öncülerinden, Buğday Hareketi ve Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği’nin kurucusu Victor Ananias’ın makalelerinden oluşan “Yaşam Dönüşümdür” adlı kitabının ikinci baskısı yine Doğan Kitap tarafından yapıldı. Kitabı Buğday Derneği’nden edinebilir ve toplu sipariş verebilirsiniz.

Victor Ananias’ın ikinci baskısıyla, yeniden raflarda yerini alacak “Yaşam Dönüşümdür” kitabını, Buğday Derneği’nden sipariş ederek, avantajlı olarak satın almanız mümkün. Kitabı, tek siparişle aldığınız takdirde 25 lira, 5 adet ve daha fazlası için sipariş verdiğinizde ise 20 liradan edinebilirsiniz. Rakamlara KDV dahil ancak kargo ücretinin alıcıya ait olduğunu hatırlatalım. Sipariş ve toplu satış için elanur@bugday.org adresine mail atmanızı rica ederiz. Ayrıca buradan da sipariş verebilirsiniz.

Dönüşüme hizmet etmek...

Ekolojik yaşam hareketinin öncülerinden, Buğday hareketinin kurucusu Victor Ananias’ın ekolojik yaşam anlayışını temel alarak, hemen her alanda yazdığı makalelerden oluşan kitabı, Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği’ndeki arkadaşları tarafından yayıma hazırlandı. İlk baskısı 7 Mart 2012’de Doğan Kitap tarafından yapılan kitapta; Ananias’ın kendi kaleminden yaşam öyküsü; yeni ekonomiden doğa dostu yaşama, an’ı yaşamaktan ölüme kadar yaşamın hemen her alanında makaleleri, el yazısıyla kaleme aldığı yazıları, çizimleri, fotoğrafları ve hakkında yazılanlar yer alıyor.

Victor Ananias, kurucusu olduğu Buğday Derneği’nin çalışmalarına temel oluşturan “yaşam dönüşümdür” sözünün önemini kitapta şöyle açıklıyor: “…Kendini gerçekten iyi hissetmenin, sağlıklı olmanın, iletişim kurmanın, gelişmenin, topluma faydalı olmanın ve bir çok aradığımız meziyetin en etkin aracı hizmet etmek… Buğday Derneği’nin ‘yaşam dönüşümdür’ sloganı doğru, sevdiğim bir ifade, tamamlayıcısı da ‘dönüşüm, hizmet ile şekillenir’ olabilirmiş.”

Bilgi için: Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği

(0216) 349 99 33

elanur@bugday.org

www.victorananias.org

Haber No: 7897