-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
Bisiklet Sihirbazı Kitapçılarda!
Kategoriler: Ben ne yapabilirim, Doğa Koruma, Yaşam ve Kültür, Kültür, Yeşil Yaşam Rehberi
Tarih: 28-Ağustos-2013
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


Bisikletseverler için yolda bisiklet tamir kitabı "Bisiklet Sihirbazı" flemenkçeden Türkçeye çevrilerek raflardaki yerini aldı.

             Bisikletseverler için yolda bisiklet tamir kitabı "Bisiklet Sihirbazı", Bisiklet Gezgini tarafından flemenkçeden Türkçeye çevrilerek raflardaki yerini                      aldı. 

Bisiklet Sihirbazı, bol çizimli, az metinli, spiral ciltti, kullanımı kolay, su geçirmez bir yolda bisiklet tamir kitabı. Başınız sıkıştığında, en kolay yoldan ne yapılacağını tarif ediyor. 82 sayfa, 200'den fazla çizim. Türkçe, İngilizce, Almanya, Flemenkçe, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca ve Yunanca küçük bisiklet terimleri sözlüğü içinde. Bisiklet Sihirbazı, aynı zamanda Bicycle Trip Mechanic adıyla da İngilizce olarak Bisiklet Gezgini’nde bulunabilir.

Önsöz

Bisiklet üzerine birçok kitap arasında, yolda sık karşılaşılan teknik sorunların tâmiri için pratik bir rehberin olmamasının eksikliğini duydum. Bisiklet çantasının içine de sığabilecek, kullanımı kolay, az metinli ve bol çizimli bir kitapçık. Yoldayken arka derayerin kablosu kırıldığında, uzun bir metin okumak istemezsiniz; bir çizim binlerce kelimeye değer o anda. Bu kitapçık için çizimleri, çizer Frank van Riesen hazırladı. Dilerim, bu kitapçığı pek kullanmak zorunda kalmazsınız. Eğer kullanmak zorunda kalırsanız, onu çok kullanışlı bulacağınızı umuyorum.

Eric Schuijt, De Vakantiefietser

Bu kitapçığı oldukça pratik ve kullanışlı bulduğumuz için Türkiye’deki bisiklet severlere de sunmak istedik.

Alexios Menexiadis, Bisiklet Gezgini

Not:
Bisiklet Gezgini, bisikletle yolculuk üzerine her şeyin (bisiklet, ekipman, eğitim, harita, kitap, teknik servis) tek yerde temin edilebileceği bir dükkandır. Bisiklet Gezgini'nde müşteriler kendi bisikletlerini oluşturabilir, ölçme kadrosu ile tam ölçülerine göre bir bisklete sahip olabilir, rotalarına en uygun malzemeleri seçebilir ve deneyimli personeliyle yolculuklarına hazırlanabilirler. Dükkanda ünlü markaların sadece tur bisikletleri ve ekipmanları satılmaktadır. Bu markalar KOGA, Santos, KOGA Signature, idworx, VSF, Rohloff, Gates Carbon Drive, Magura, Ortlieb, Tubus, Vaude, Brooks, SON, SKS, Schwalbe’dır.

Detaylı Bilgi İçin: Bisiklet Gezgini - 0216 386 82 85 – info@bisikletgezgini.com

 

Haber No: 6507